piątek, 27 stycznia 2017

Informacja

Witam!
Przybywam do was z dość nieciekawą informacją. Zastanawiałam się długo, nie mogąc podjąć decyzji, ale tak chyba będzie najlepiej.

Wstrzymuję działalność na tym blogu. 

Na pewno tu wrócę i dokończę moją historię, ponieważ mam pełno pomysłów, ale na razie zaprzestanę dodawania rozdziałów. Będę je pisać do szuflady, gdy najdzie mnie wena. Dzięki temu, gdy tu wrócę (zapewne okolice wakacji), rozdziały zaczną pojawiać się w miarę regularnie. 
W tym czasie zamierzam skupić się na pisaniu jednego bloga, aby popchnąć na nim akcję jak najbardziej do przodu. Nie ma sensu pisanie trzech rzeczy jednocześnie, ponieważ dzieją się one w zupełnie innych światach, które rządzą się zupełnie innymi prawami. Sama zaczynam się gubić, a rozdziały pojawiają się rzadziej niż raz na miesiąc, przez co czytelnicy zapominają, co było w ostatnim.
Podsumowując: wracam w okolicach wakacji z nowymi rozdziałami. Możecie być pewni, że nie porzucę tego bloga, bo pomysłów mam multum, muszę tylko doprowadzić akcję do pewnego momentu i potem pójdzie już z górki.
Tymczasem zamierzam zająć się drugim blogiem, na którego serdecznie zapraszam (Link).
Pozdrawiam,
Mentrix

2 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeju, myślałam, że nikt tego nie czyta 😃 Ale w takim razie wrócę do domu i jutro zabiorę sie za pisanie rozdziału. I bardzo sie cieszę, że tu zajrzałaś.
   Pozdrawiam,
   Mentrix

   Usuń

Mia Land of Grafic